Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar A-Dong Grabowska. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Amelia
20 cze 2026 o 16:39
Opóźnienie prawie 30 minutowe, zamówienie całe wylane aż z siatki leciało. jedzenie bardzo słabe a obsługa tragiczna, bo zadzwonieniu tam usłyszałam że oni nie wiedzą gdzie jest moje zamówienie, i że dostawca się zgubił. nie polecam
Tomasz
6 cze 2026 o 23:39
szybka dostawa
Roman
1 maj 2026 o 14:01
kaczuszka pychota
Justyna
12 kwi 2026 o 16:40
Pomimo ,że zignorowano/zapomniano zamienić w jednych z dań ,ryżu na makaron cała reszta na 5+